Барбекюшниці Masport

Masport

 

Незалежно від того, чи хочете ви, щоб барбекюшниця зайняла центральне місце у вашій зоні відпочинку надворі, або вам просто потрібно щось, щоб смажити стейки і ковбаски у квартирі чи будинку, Masport має потрібну модель відповідно до ваших потреб, стилю життя та бюджету. Усі барбекюшниці Masport мають широкий діапазон додаткових функцій, призначених для застосування максимуму ваших кулінарних навичок надворі. Приєднуйтесь до чудового стилю життя новозеландців цього літа за допомогою барбекюшниць Masport.

Алюмінієві ручки для регулювання
в моделях Masport Premium 304.
 
Бічний пальник з кришкою
дає додаткове місце для приготування, ідеальний, щоб жарити або варити овочі та пасту.
 
Кришка зі скляним віконцем
Masport використовує лише надійне скло, вбудоване у кришку, що не зменшує міцність кришки. Оскільки скло не заповнює усю ширину кришки, воно не буде обертатися під час підняття кришки, що допоможе уникнути зайвого навантаження на скло.
 
Температурний датчик
усуває неточність під час приготування барбекю. Він дає можливість точно виміряти температуру для забезпечення ідеальних умов приготування.
 
Рожен
використовує пряме тепло заднього інфрачервоного пальника або непряме тепло основних пальників. Ідеальний для яловичини, свинини, курятини та навіть для різдвяної індички.
 
Інфрачервоний задній пальник
ідеальний для приготування на рожені різноманітної їжі, такої як птиця, яловичина, свинина та баранина. Завдяки використанню разом із непрямим теплом, задній пальник забезпечує ідеальне приготування.
 
Таймер
Сигнал таймеру, що виставляється на певний час, повідомляє вас, коли ваша їжа готова.
 
Полички та шампури для кебабу
Ця поличка та шампури з нержавіючої сталі просто перетворюють їжу на гриль без прилипання.
 
Чохол для барбекюшниці
Забезпечує збереження зовнішнього вигляду вашої барбекюшниці та надає додатковий захист від впливу зовнішніх факторів.
 
Пальники та розсікачі
Довговічні пальники з нержавіючої сталі використовуються для чистого та ефективного згоряння. Пальники захищені розсікачами полум’я, які підсилюють аромат та мінімізують спалахи.
 
Переробка природного газу
Набори для переробки природного газу доступні для роботи барбекюшниці на природному газі. (Доступно лише для моделей барбекю 210).
 
Нержавіюча сталь марки 304
підвищує довговічність та забезпечує кращу корозійну стійкість для кухонних пристроїв, що використовуються та зберігаються надворі.
 
Поверхня для приготування
Masport використовує посуд із чавуну і стійкої до іржі скловидної емалі. Типи посуду включають тарілки, грилі, глибокі тарілки та НОВУ взаємозамінну кухонну систему.
 
Взаємозамінна кухонна система
Розширюйте варіанти приготування їжі за допомогою взаємозамінної кухонної системи Masport. Обирайте повний гриль, плиту або піцу на камені. Універсальність у всій красі!
 
Знаки відповідності
Шукайте позначку безпеки застосування на дозволених приладах для барбекю. Це означає, що газові барбекюшниці Masport сертифіковані IAPMO або AGA, незалежним та акредитованим органом сертифікації, як безпечні та надійні.